آخرین خبرها
دانلود ترتیل قرآن کریم با صدای شیخ مشاری بن راشد العفاسی ( به تفکیک سوره )

دانلود ترتیل قرآن کریم با صدای شیخ مشاری بن راشد العفاسی ( به تفکیک سوره )

الشیخ مشاری بن راشد العفاسی در روز یکشنیه یازده رمضان سال ۱۳۹۶ هـ ق موافق با ۱۹۷۶م  دیده به جهان گشود.
وی در آموزش قرآن شیوه تدریجی را در پیش گرفت تا اینکه موفق به حفظ کامل قرآن کریم گردید، و سپس در راستای مهارت در آن روانه ی مصر شد تا از محضر شیخ قرائات در عصر خود یعنی شیخ احمد بن عبدالعزیز الزیات رحمه الله بهره جوید  که در این راستا توانست کل قرآن به روایت حفص از عاصم از طریق شاطبیه را نزد ایشان بخواند، و نیز قرآن را در نزد علامه ابراهیم علی شحاته السمنودی قرائت نمود شخصیتی که قاریان برجسته ای چون شیخ خلیل الحصری و محمد صدیق المنشاوی و عبدالباسط عبدالصمد و شیخ اسماعیل در نزد وی قرآن خواندند. در نزد ایشان سوره فاتحه را خواند و اجازه شفاهی شیخ را کسب نموده و باقی قرآن را در نزد شاگرد ایشان یعنی شیخ عبدالرافع الرضوانی خواندند به گونه ای قرآن کریم به صورت کامل و در دو روایت حفص از طریق شاطبیه قرائت نمود.

پس از مدتی  شبکه ای ماهواره ای به اسم خود گشود که مجموعه ای از تلاوت هایش و نیز سرودهای تصویری که اجرا نموده و نیز ادعیه و اذکار با صدای خودش را پخش می کند، و پس از آن شبکه قرآن العفاسی را گشود که طی بیست و چهار ساعت شبانه روز تلاوت ایشان را پخش می کند.
شیخ مشاری العفاسی با صدای زیبا و دلنشینش که آن را در راستای خدمت به اسلام به کار برده شناخته شده است. ایشان داری آثار ارزشمند صوتی از قرائت های مختلف، سرودهای اسلامی و نیز اذکار و همچنین متون علمی می باشد.

در ادامه دانلود ترتیل کل قرآن کریم توسط مشاری راشد بن العفاسی با بهترین کیفیت ممکن برای شما دوستان عزیز مهیا شده است. با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان نزدیک است و در این ماه مبارک رسم بر این است که به حول قوه الهی ختم کل قران مجید را داشته باشیم لذا این ترتیل بسیار زیبا و دلنشین میتواند به شما دوستان عزیز و قرآن دوست کمک کند تا در ماه مبارک رمضان با آمادگی بسیار بیشتری در جلسات تلاوت قرآن مجید شرکت فرمائید.

رمز فایل

www.p30download.com

درباره‌ی سعید گلچین

علاقمند به رسانه

یک نظر

  1. به جرئت میشه گفت صدای ایشون دلنشین ترین صدایی است که تا به حال شنیده ام
    ممنون

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد