آخرین خبرها

معرفی شورا

همزمان با انقلاب اسلامی، چند نفر از معتمدین محلی به‌عنوان شورا در روستا معرفی می‌شوند اما پس یک سال در محل مسجد جامع رأی‌گیری صورت می‌گیرد و پنج نفر از اهالی روستا (حسین بابایی، محمد رجایی، حسین طاهری، علی سمایی و عبدالحسین بابایی) به‌عنوان شورا تعیین می‌گردند. این افراد تا سال ۱۳۷۷ در این سمت باقی می‌مانند تا اینکه در این سال دوباره رأی‌گیری می‌شود و شورا عوض می‌شود. از آنجا که جمعیت روستا تاکنون زیر ۱۵۰۰ نفر بوده است تعداد اعضای شورا سه نفر است. ساختمان دهیاری روستا در سال ۱۳۸۸ ساخته شد و امور مربوط به شورا و دهیاری در این مکان صورت می‌گیرد.

همچنین در حال حاضر اسامی شورا در روستا به قرار زیر است

 

نام و نام خانوادگی سمت سابقه (سال) نوع سکونت شغل محل سکونت
محمود یوسفی رئیس شورا ۳ شخصی آزاد رهن
حسین علیزاده عضو شورا ۳ شخصی آزاد رهن
عباسعلی جانی عضو شورا  ۱ شخصی آزاد رهن
حجت سمایی دهیار ۱ شخصی آزاد

رهن

 

لازم است یادی شود از سید مهدی طاهری که قریب به ۱۹ سال با رای مردم در سمت شورای روستا حضور داشتند و در شهریور ماه ۱۳۹۵ در اثر سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفتند.

۳ نظر

  1. لطفا به روز رسانی شود

  2. با سپاس
    بروز شد

  3. جمعی از جوانان

    با توجه به چهار سالی که گذشت ابتدا تشکر میکنیم از اقای یوسفی برای تمام زحماتی که کشیدن برای پیشرفت روستایمان رهن. زحماتی که اگر قرار بر مقایسه با دوره های قبلی شورا باشد باید گفت که اگر بهترین نباشد جزو برترین دوره های شورایی روستا بوده است .پس امیدواریم اقای یوسفی بار دگر با پا پیش گذاشتن در دوره دیگر شورا ها شرکت نماییدو امیدواریم همچون این دوره که در انتهای ان هستیم موفق و پیروز باشد هر چند که سختی های بسیاری کشیدند اما ما جوانان روستا از ایشان بسیار تشکر میکنیم و حمایت خود را از ایشان اعلام میکنیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد